Možnosti ubytování na zámku

Na zámku v Náchodě nabízíme ubytování pro zaměstnance Národního památkového ústavu a jejich rodinné příslušníky, ale i zájemce z řad veřejnosti.

 

Ubytovací apartmány jsou situovány v tzv. Piccolominském traktu na třetím zámeckém nádvoří.

Všechny apartmány mají vlastní kuchyňku se sporákem či vařičem, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a vlastní sociální zařízení, WIFI připojení, dále jsou vybaveny lůžkovinami a základním kuchyňským náčiním. Hygienické a čisticí prostředky, ručníky a utěrky si rekreanti vozí sami. Celkem nabízíme 15 ubytovacích míst.

Velký apartmán je v provozu od května do října, má kapacitu 7 osob - jeden dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, jeden čtyřlůžkový pokoj a jeden jednolůžkový pokoj, který též může sloužit jako obývací pokoj.

Apartmán s mezonetem je v provozu v červenci a srpnu, má kapacitu 4 osoby - dolní pokoj s kuchyňským koutem a dvěma lůžky, horní dvoulůžkový pokoj.

Apartmán ve II. patře je v provozu od května do října, má kapacitu 4 osoby – kuchyň s jídelnou, dva dvoulůžkové pokoje.

CENY ZA UBYTOVÁNÍ:

  1. zaměstnanci NPÚ a osoby jim blízké 190,-Kč/den pobytu

  2. nezaopatřené děti a vnuci zaměstnanců NPÚ 100,-Kč/den pobytu

  3. ostatní osoby 250,-Kč/den pobytu

  4. ostatní nezaopatřené děti 150,-Kč/den pobytu

  5. děti do 6 let zdarma

 

Parkovací místa pro ubytovací apartmány jsou na IV. nádvoří zámku, každý apartmán má pouze jedno parkovací místo. Jízdní kola a kočárky je možné uschovat v uzamykatelné přízemní místnosti společné pro všechny apartmány.

Obvyklý nástup na ubytování je od 14 do 16 hodin. (Tel.: 770 122 564)

Platí se převodem na účet (bližší informace o platbě na rekreačním poukaze).

Ubytovaní jsou povinni řídit se provozním řádem památkového objektu a respektovat pokyny správce objektu.

V případě zájmu o ubytování kontaktujte, prosím, paní Jitku Trdlikátovou na e-mailu: trdlikatova.jitka@npu.cz nebo telefonicky na +420 725 716 253.

V případě, že ubytovací kapacity nejsou obsazeny zájemci o podnikovou rekreaci, jsou volné apartmány k dispozici veřejnosti. Ubytování musí však být předem zamluveno (trdlikatova.jitka@npu.cz). 

Správa státního zámku v Náchodě vám přeje příjemný pobyt

Tipy na výlet v okolí náchoda